FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11543007
nr 1154 3007
CHAIRS
4 pcs, Bröderna Wighells stolfabrik, 1950s, wear.
4 st, Bröderna Wighells stolfabrik, 1950-tal
Condition: slitage
1500
SEK 2600
Monday January 8 2018
at 19:24:11
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr